NOVASERVIS spol. s r.o., přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků, přijme do hlavního pracovního poměru nového kolegu na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Účtování běžných účetních případů (faktury přijaté, pokladna, interní doklady, aj.)
  • Příprava platebních příkazů, účtování banky
  • Kontrola náležitostí účetních a daňových dokladů
  • Zpracování měsíčních uzávěrek a ročních závěrek
  • Spolupráce při auditech, kontrolách i inventurách
  • Komunikace napříč firmou

Požadujeme:

  • Aktivní přístup a chuť do práce
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
  • Uživatelskou znalost Windows a Excel
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci ve společnosti s dlouholetou historií
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění, dotované obědy)
  • Školení a osobní rozvoj (účetní/daňová oblast, angličtina)
  • Práce na plný úvazek
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Výkon práce - Znojmo, Družstevní 5

Nástup možný ihned.

Společnost
NOVASERVIS spol. s r.o.
Adresa
Družstevní 2826/5, Znojmo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NOVASERVIS spol. s r.o., Mirka Hotáková
+420 515 282 110