Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Merchant Support Representative s maďarštinou

Náplň práce

  • Včasná a přesná komunikace s obchodníky prostřednictvím e-mailu případně telefonu
  • Vyřizování reklamací obchodníků typu chybějící platba, výpisy, přístupy k uživatelským účtům portálu, navigace klientským portálem, nezaúčtovaná platba, vzniklá pohledávka, zamítnutá transakce a zaúčtování poplatků vůči klientům
  • Řešení incidentů vzniklých v souvislosti s akceptací karet se zaměřením na zabránění podvodným transakcím
  • Zachovávat mlčenlivost a obchodní tajemství zaměstnavatele

Požadujeme

  • Svědomitost, rozvážnost, pečlivost, houževnatost, spolehlivost
  • Anglický a maďarský jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost slovenského jazyka výhodou
  • Silný pro-zákaznický přístup a schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zdravou asertivitu a úsudek
  • Zaměření se na výsledky
  • Řízení inovací a zlepšování obchodu

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Místo pracoviště v Praze 10 - Strašnice

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Maďarština (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Dagmar Rákosníková
+420 724 673 777
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.