Bohemian Estates - od roku 2006 obchoduje a spravuje investiční nemovitosti pro českou a zahraniční klientelu. V současnosti tým 60 profesionálů prostřednictvím poboček v Praze, Brně a Ostravě spravuje nemovitostní portfolio více jak 800 nemovitostí v hodnotě 5 mld.Kč.

V současné době hledáme do našeho týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici Realitní poradce na produkt vyhledání a prověření nemovitostí

Co Vás čeká?

  • Práce s unikátním softwarem na vyhledání nemovitostí
  • Práce s poptávkami, nikoliv oslovování klientů
  • Práce se stabilním portfoliem klientů a nemovitostí ve správě společnosti
  • Kompletní zajištění procesu akvizic a prodeje nemovitostí
  • Schůzky se zákazníky, uzavírání nových obchodních kontraktů a vztahů, prohlídky nemovitostí

Co očekáváme od Vás?

  • Výborné prodejní / obchodní / komunikační dovednosti
  • Zkušenost z obchodu výhodou
  • Plnění stanovených cílů, proklientský servis
  • Vysoká úroveň prezentačních dovedností
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • MS Office – zejména velmi dobrá znalost MS Excel
  • Samostatnost a ochota postavit se problémům čelem, zvládání práce pod tlakem
  • Pozitivní přístup, reprezentativní vzhled
  • Efektivita, spolehlivost, time-management

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Školení a vzdělávání: trh s nemovitostmi, stavebnictví, právo, účetnictví, hypotéky a pojišťění
  • Samostatnou pozici
  • Zajímavou práci v kolektivu, od kterého se můžete hodně naučit
  • Práci v terénu i v kanceláři
  • Maximální marketingovou podporu
  • Vynikající finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky
  • Fixní mzdu + motivující provizní složku
  • Příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
  • Dynamické zaměstnání v rostoucí společnosti
  • Multisport karta - dotace od zaměstnavatele, doplatek pouze 200Kč/měsíc
  • Slevy až 30% na firemní luxusní ubytování po celé ČR i v zahraničí
  • Zdarma firemní služby (realitní, hypoteční, atd.)
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Super kolektiv a teambuildingové akce

Nástup možný ihned.

Společnost
Bohemian Estates International s.r.o.
Adresa
V háji 1092/15, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Obchodní zástupce, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel