SPECIALISTA FMEA s AJ (projektové řízení) - jižní Morava

Úspěšná zahraniční výrobní firma hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici

FMEA specialista s AJ (projektové řízení)

Náplň práce:
- včasné odhalení možných rizik ve výrobě, jejich analýza, vyhodnocení a prevence
- následná optimalizace výroby
- řízení změn v sériové výrobě ve spolupráci s oddělení kvality
- komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství, nejlépe se zaměřením na kvalitu
- praxi na obdobné pozici (realizace projektů, moderátor FMEA)
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- silné analytické schopnosti a orientaci v oblasti kvality
- komunikativní a rozhodnou osobnost

Nabízíme:
- zázemí expandující zahraniční společnosti
- dobré mzdové ohodnocení
- 13. plat
- firemní vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technika a vývoj, Project Manager, Specialista ISO, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Vývojový inženýr, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura