ATS je nezávislým poskytovatelem řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci, IT a kvalitu. Společnost byla založena v roce 1986 v Holandsku a v současné době má více než 30 poboček po celém světě a téměř 1000 zaměstnanců.

Staňte se součástí úspěšné globální společnosti, která se již více než 10 let pohybuje na českém trhu a pomáhá dodávat řešení v oblasti výrobních systémů, předává zkušenosti s iniciativami trvalého zlepšování, navrhuje a zavádí IT řešení ve výrobě.

Specialista marketingu

Máme volné místo v oddělení, které se zabývá B2B marketingem. Je to příležitost pro ty, kteří chtějí uplatnit angličtinu v každodenní komunikaci a poskytovat profesionální podporu (např. při řešení e-mailingových kampaní, psaní a tvorbě článků pro webové stránky) ostatním mezinárodním divizím ATS z Nového Jičína.

Popis pozice

Jako člen týmu mezinárodního marketingu budete odpovídat za přípravu a rozesílání e-mailových zpráv firemním zákazníkům a další marketingové úkoly. Významnou náplní práce bude i telefonické navázaní kontaktu se zákazníkem, který odešle poptávku, nebo přihlášku na akci, prostřednictvím webové stránky ATS. Dále budete úzce spolupracovat a komunikovat v angličtině s celým marketingovým týmem ATS Global a prodejními týmy v jednotlivých zemích. Práce je na plný úvazek po-pá od 8.30 do 17.00 hod.

Co bude přesně Vašim úkolem?

• Příprava a rozesílání pravidelných e-mailů (použití HTML a speciálního software) a následné zpracování výsledků;
• Údržba mezinárodních poštovních schránek – třídění, čištění a přeposílání e-mailů zodpovědným osobám;
• Telefonické navázaní kontaktu se zákazníkem, který odešle on-line poptávku nebo přihlášku na akci;
• Překlad textů z angličtiny do češtiny;
• Vytváření pravidelných marketingových reportů;
• Administrace webových stránek v nástroji WordPress, vkládání nových článků a editace;
• Údržba, zkvalitňování a rozvoj CRM databáze;
• Příprava a organizace různých firemních akcí či workshopů – dle potřeb;
• Další marketingové úkoly – dle potřeby.

Ideální kandidát/ka

• Má příjemný hlas v telefonu, je inteligentní, komunikativní. O marketing se zajímá s nadšením a zápalem pro věc;
• Zná alespoň základy HTML (formátování textu, tabulky, odkazy, vkládání obrázků);
• Dobře se orientuje na internetu, je schopen psát texty pro marketingové účely a dobře ovládá programy kancelářské sady MS Office;
• Pracovní zkušenost v e-marketingovém prostředí a technické myšlení jsou výhodou, nikoliv podmínkou;
• Výborná znalost českého jazyka;
• Domluví se dobře anglicky jak po telefonu, tak písemně;
• Dokáže pracovat a přemýšlet samostatně, ale zároveň respektuje a následuje instrukce svého nadřízeného.

Vzdělání a praxe

  • VŠ ekonomického směru nebo SŠ + min 2 roky praxe.

Nabízíme

Stanete se členem sehraného týmu, který zajišťuje e-mailing, internetové stránky, databáze a další marketingové služby všem kancelářím ATS v 25 zemích světa, v osmi jazycích.

Nabízíme tento balíček benefitů:

  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • možnost home-office;
  • jazykové kurzy;
  • firemní společenské a sportovní akce;
  • odměna za doporučení kolegy/kolegyně.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj profil v českém i anglickém jazyce a my se Vám ozveme!

Společnost
ATS aplikované technické systémy s.r.o.
Adresa
Nový Jičín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ATS aplikované technické systémy s.r.o., Eva Konečná
Divadelní 1361/21, 74101 Nový Jičín, Česká republika
+420 773 230 039