Hledáme technicky zaměřeného pracovníka na pozici resident engineer do automobilového závodu Magna-Styer v Grazu, Rakousko. Nástup od 1.10.2019 (předtím školení 1-2 týdny v ČR).

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Benefity:

možnost pracovat v zahraničí, poznat mentalitu dané země a nabytí nových zkušeností jak v oblasti pracovní, tak v soukromé,

možnost po zaškolení pracovat samostatně na zajímavé pozici,

možnost poznat moderní technologie automobilového průmyslu,

možnost profesního růstu a tím i kariérního postupu,

možnost rozšířit jazykové schopnosti,

možnost pracovat pro známou značku.

Pracovní náplň:

1. Posuzuje kvalitu (vrácených) výrobků od uživatele, které přicházejí do Parts Recall Center. Informuje neprodleně ředitele divize, area manažery a kvalitu daného závodu telefonicky + el. poštou.

2. Připravuje denní a týdenní informace a pravidelně (jednou týdně nebo dle dohody) informuje zákazníka o plánovaných změnách (kvalita, inženýring, logistika atd.).

3. Provádí rozbor podezřelých kusů a informuje zákazníka a výrobu o výsledcích rozboru.

4. Koordinuje náběh změny u zákazníka, včetně aktualizace balení.

5. Navrhuje další možná zlepšení, úspory v oblasti kvality, konstrukce, procesů, balení, případně další. K tomu využívá možnosti srovnání s konkurenčními výrobky v daném závodě.Prezentuje opatření pro zlepšení u zákazníka včetně 8D a akčních plánů.

6. Odpovídá za kontaktování a dojednání podmínek s externími firmami zajišťujícími - třídění a opravu neshodných výrobků, případně zajišťuje proškolení pracovníků externí firmy s cílem bez podmínečného dodržení všech postupů pro zajištění kvality. Sleduje správnost fakturace vícenákladů za tyto služby ve spolupráci s manažery výrobních středisek a útvarem kvality.

7.Upozorňuje na nedodržení FIFO, nevhodnou manipulaci ve srovnávacích skladech před dodávkou finálnímu zákazníkovi.

8. Vykonává další práci dle pokynů divize a vedoucího kvality závodu.

Požadavky: maturita, znalost německého jazyka na střední/vyšší úrovni.

Výhodou bude znalost anglického jazyka a praxe v oblasti světelné techniky.

Nabízíme: Plat 1600 eur (včetně ubytování) + diety. Proplacení měsíčního jízdného 800 km/měsíčně. Možnost vycestovat do zahraničí a s tím související výhody nabytí nových zkušeností jak v oblasti pracovní, tak v soukromé.

Společnost
ASE Automotive Service Engineering s.r.o.
Adresa
Graz, Rakousko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 1 600 EUR / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ASE Automotive Service Engineering s.r.o., Info ASE
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.