Co vás čeká

Řízení projektů IT řešení pro naše zákazníky ve všech jeho fázích (příprava - realizace - předání)
Připrava nabídek
Příprava a plánování projektu
Vedení projektových týmů
Zodpovědnost za projektové plány a jejich plnění
Sledování a optimalizace projektových nákladů, reporting
Vedení projektové dokumentace
Komunikace s dodavateli, jednání a zajištění smluvního vztahu
Podpora a úzká spolupráce s obchodním týmem (presale podpora)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenost s řízením dodávky integrovaných řešení IT/ICT
Zkušenost s řízením servisních projektů a outsourcingových služeb
Znalost metodiky řízení projektů
Aktivní přístup, chuť pracovat na osobnostním růstu a na rozvoji odborných dovedností i soft skills
Orientace na ekonomicky kvalitní výsledek
Znalost angličtiny výhodou

Výhodou bude, pokud budete

komunikativní a výřečný se schopností vést jednání

certifikace ITIL, Prince 2

technickou znalost z oblasti nabízených řešení

mít smysl pro detail a dotahování věcí do konce

Společnost
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.
Adresa
Cihelní 1575/14, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel