Jsme stabilní softwarová firma, která vyrábí programové vybavení na zakázku. Zakládáme si na kvalitě, otevřenosti, kolegialitě, komunikaci a dobré službě zákazníkovi. Hledáme člověka, který se nebojí různorodé práce, je samostatný, umí předvídat potíže a předcházet jim, umí si poradit, když nějaký problém nastane a nebojí se zeptat, když něčemu nerozumí.

ANALYTIK

Hlavní požadavky:

  • VŠ vzdělání,
  • zkušenosti s jazykem Java, SQL, XML,
  • zkušenosti s jazykem UML, znalost ER modelování,
  • 3 roky praxe jako programátor, 2 roky praxe jako analytik – ukažte nám konkrétní reference anebo vaši práci,
  • analytické a logické myšlení,
  • pečlivost, tvůrčí přístup, proaktivní přístup,
  • argumentační schopnosti, prezentační dovednosti,
  • profesionální komunikace se zákazníky a projektovým týmem Syntea,
  • týmová práce, zpracování nápadu do záměru či konceptu.

Předností je:

  • znalost MS Visio, Enterprise Architect,
  • zkušenost s většími informačními systémy,
  • znalost web services,
  • znalost technologií Oracle, MS SQL, PostgreSQL, Apache, Tomcat, Git, Maven, JIRA.

Náplň práce:

  • analyzovat požadavky zákazníka,
  • navrhovat věcné řešení, případně včetně hrubé architektury tohoto řešení,
  • vytvářet analytickou a technickou dokumentaci včetně databázového modelu,
  • zkoumat funkční požadavky a legislativní podmínky a zavádět je do technického řešení,
  • navrhovat procesy informačních systémů,
  • navrhovat podrobné technologické řešení,
  • formulovat datové struktury,
  • zodpovídat za návrh uceleného technického řešení dle požadavků zákazníka a schopností realizačního týmu Syntea,
  • definovat rozhraní k externím systémům,
  • vést podrobnou technickou dokumentaci,
  • specifikovat testovací scénáře,
  • provádět technologický dohled při vývoji a rozvoji,
  • ve spolupráci s dalšími pracovníky navrhovat metodiku vývoje a pracovní postupy projektů, podílet se na časovém odhadu projektu,
  • dohlížet na dodržování stanovených pravidel vývoje a tvorby technické dokumentace u realizovaných projektů.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené,
  • dny na zotavenou (5 sickdays)
  • vzdělávání, výuku anglického jazyka na pracovišti,
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, po 12 měsících příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění, mobilní telefon, notebook),
  • klidné a příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (Nové Butovice),

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ihned

Jako odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty:

  • Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste řešili. Zajímá nás jejich velikost, složitost, architektura, použité nástroje a také kolik lidí na nich s Vámi pracovalo. Neznamená, že větší je lepší, potřebujeme vědět, co konkrétního jste dělali. I vaše vlastní projekty mohou být pro nás zajímavé.
  • Motivační dopis, kde ve volné řeči můžete odpovědět na některé z těchto bodů:

- Co byste se potřeboval/a naučit?

- Kam byste se chtěl/a za dva roky práce u nás rozvinout?

Společnost
Syntea software group a.s.
Adresa
Radlická 591/115, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.