Společnost IndSoft se specializuje na informační systémy a energetický průmysl od roku 2002. Za tuto dobu naše společnost vyrostla a víme, že spokojený zaměstnanec je loajální zaměstnanec. Proto si zakládáme na svých zaměstnancích a lidském přístupu ke každému z nich.

Technik ICT a správce sítě

Vyvíjíme vlastní software řešení pro velkého zákazníka a provozujeme u něj kompletní hardware a software infrastrukturu o velikosti cca 20 fyzických a 80 virtuálních serverů s vysokou dostupností, čemuž musí odpovídat i naše zázemí.

Hledáme proto posilu pro našeho kolegu v IT oddělení, dalšího správce se znalostí platformy Microsoft.

Náplň práce:

- Správa a podpora interních uživatelů

- správa a instalace klientských stanic a aplikací

- poskytování podpory, operativní řešení problémů

- Správa a podpora řešení u zákazníka + interní infrastruktury

- správa Windows, SQL a Hyper-V serverů, včetně cluster konfigurací

- pravidelné sledování logů, výkonových parametrů, proaktivní monitoring

- správa nastavení SQL (práva, optimalizace)

- řešení servisních incidentů

- Držení 24/7 pohotovosti na telefonu pro zákazníka (součást servisního týmu)

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

- znalost klientských OS Windows 10, MS Office

- základní orientace v HW a SW

- základní znalost s TCP/IP a základní orientace v síťové problematice

- základní znalost Active directory, správy SQL Serverů

- znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

- zodpovědnost a spolehlivost

Výhodou:

- znalost T-SQL

- základní znalost Microsoft Systém Center nástrojů – DPM, SCOM, VMM

- znalost Powershell

- znalost virtualizačního prostředí Hyper-V

- základní znalost Sharepoint, Skype for Business, Exchange

Nabízíme:

- zaměstnání na HPP

- náborový příspěvek uchazeči po ukončení zkušební doby 15 000,- Kč

- nástup možný ihned

- práci v kvalifikovaném a přátelském prostředí

- profesní růst

- možnost částečné práce z domova

- služební notebook a mobil

- 4+1 týdnů dovolené

- stravenky

- kurzy AJ

- příspěvek na sportovní aktivity (karta Multisport)

- společné firemní aktivity

- příspěvek na životní a důchodové připojištění

- neformální oblečení

- stolní fotbálek

- kulečník

- kolárna

Očekáváme:

- aktivní přístup k řešení problémů

- zájem se učit novým věcem

- schopnost práce v týmu

- zájem o začlenění do kolektivu

Společnost
IndSoft, s.r.o.
Adresa
Poděbradská 186/56, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.