Ascari je jednou z nejrychleji rostoucích agentur práce v ČR. Během pouhých deseti let jsme se vypracovali z nuly mezi 6 největších firem v našem oboru na českém trhu a expandujeme do dalších zemí. Pokud je Vaším cílem růst, chcete získat přehled z více oborů a vyhovuje vám dynamické pracovní prostředí, jste na správné adrese a hledáme právě Vás.

Poznej HR, Obchod, Marketing, Controlling...

Chceš práci a nemáš praxi? Pomůžeme Ti najít oblast, ve které vynikáš - HR, Obchod, Marketing, Controlling...

Ascari s.r.o.

Prozatím nemáš moc zkušeností, ale chceš se učit od profesionálů, získat zkušenosti a profesně se vyšvihnout vzhůru?

Pokud ano, hledáme přesně Tebe!

Co Tě u nás čeká?

  • naučit se, co vše obnáší agenturní zaměstnávání
  • plnění úkolů z různých oborů pod vedením profesionálů
  • nestereotypní pracovní náplň
  • práce na projektech společnosti
  • získání zkušeností a dovedností z marketingu, personalistiky, obchodu nebo controllingu
  • nalezení vlastního talentu – co Ti půjde nejlépe, to Tě necháme dělat
  • krok po kroku budeš plnit cíle na svém úseku a řešit podněty od klienta, i náhle vzniklé situace
  • monitorování situace na trhu pracovních sil
  • spolupráce na zakázkách společnosti
  • administrativa, reporting vedení společnosti

Jaké dovednosti a znalosti bys měl/a mít:

  • VŠ vzdělání (obor nerozhoduje)
  • být dynamická osobnost, schopnost pružně reagovat
  • reprezentativní vystupování, umění vyjednávat
  • časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • znalost MS Office
  • anglický jazyk výhodou

Co Ti na oplátku nabízíme my:

  • lákavé finanční ohodnocení 50 000 - 60 000 Kč
  • kariérní i osobnostní růst
  • mobilní telefon, notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • prohloubení schopností time-managementu, umění jednání s klienty
  • přidělení zkušeného mentora
  • zajímavý bonus pro zaměstnance týdne ve výši 5 000 Kč
  • v neposlední řadě velmi přátelský kolektiv, který už nebudeš chtít opustit

Pokud Tě tato nabídka zaujala, pošli CV.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, HR konzultant, Personalista, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Ascari s.r.o., Lenka Vašíčková
605 167 098