Státní podnik CENDIS vznikl 15. července 2015 k plnění zakázek zejména pro zakladatele a jemu podřízených organizací, kterým je Ministerstvo dopravy České republiky.

Náš tým pracuje na zlepšení státních systémů, se kterými se lidé potkávají skoro na každém kroku. Hledáme specialisty, kteří mají chuť budovat jednodušší státní správu a pracovat na vývoji systémů, jenž lidem ulehčí život. Rádi přivítáme ve svém týmu šikovné lidi, kteří se chtějí podílet na vývoji klíčových projektů České republiky. Pracujeme pro Ministerstvo dopravy na rozvoji systémů v oblasti řidičských průkazů, průkazů profesní způsobilosti, informačního systému Digitálního tachografu, pracujeme na aplikacích pro výkon státního odborného dozoru nebezpečných přeprav v silniční dopravě, připravujeme řešení systému jednotného tarifu na české železnici, který umožní cestovat na jednu jízdenku se všemi dopravci a máme v portfoliu řadu dalších zajímavých projektů.

Připojte se k týmu, který buduje dopravní projekty pro Českou republiku.

IT manažer

Pracovní náplň

  • Úzká spolupráce (partnerství, rozdělení kompetencí, zastupitelnost) s vedoucím IT oddělení státního podniku, který je ultimativně zodpovědný za bezproblémový chod a plnění svěřených pracovních úkolů
  • Personální a věcné řízení IT oddělení
  • Zastřešení provozu IT oddělení (servery, infrastruktura, bezpečnost, konektivita, VPN, úložiště, stanice, telefony, ústředna, aplikace a informační systémy v provozu, NoC, dohled)
  • Zastřešení vývoje IT oddělení (vedoucí vývoje, IT analytici, programátoři)
  • Komunikace a řízení subdodavatelů státního podniku v oblasti vývoje, provozu, podpory a rozvoje software
  • Práce na nových projektech v oblasti vývoje nových informačních systémů v resortu Ministerstva dopravy a podřízených organizací
  • Stanovení středně a dlouhodobé vize IT sekce podniku společně s ředitelem IT oddělení
  • Zodpovědnost za personální politiku oddělení, vyhodnocení práce a motivace zaměstnanců, zajištění náboru nových pracovníků

Očekáváme

  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Širokospektrální rozhled nad IT problematikou, otevřené myšlení, vyhledávání souvislostí a nadhled
  • Nadání pro vedení svěřeného týmu vč. sociální inteligence
  • Minimálně 5 let praxe v oboru IT - řízení lidí
  • Spojení manažerských zkušeností s technickými znalostmi
  • Zkušenosti z oblasti IT provozu nebo IT vývoje výhodou
  • Znalost legislativního aspektu dodávek služeb v rámci státní správy (zákon o kybernetické bezpečnosti, zákon o zadávání veřejných zakázek) výhodou
  • Minimálně vysokoškolské vzdělání I. stupně
  • Středně pokročilá až pokročilá znalosti anglického jazyka
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím státním podniku, který je řešitelem unikátních zakázek pro Ministerstvo dopravy a jeho podřízené rezortní organizace
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní notebook a mobilní telefon k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta
  • Pozitivní pracovní atmosféru duševně mladého a vysoce motivovaného kolektivu

Společnost
CENDIS, s.p.
Adresa
Za viaduktem 1143/8, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 95 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Vrcholový management, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CENDIS, s.p., Václav Henzl