Německá firma se specializací na elektroinstalace a obchod hledá posilu do svého týmu v Německu.

Náplň práce:

- příprava podkladů a dokladů v českém a německém jazyce

- administrativní vedení obchodních případů a jejich správa

- komunikace s vedením společnosti

- komunikace se zákazníky v Německu

- zajištění pořízení spotřebního zboží pro kancelář v Německu

- organizace korespondence

- organizační práce pro vedení společnosti

- vyhledávání nových zákazníků - telefonický kontakt

- plnění jednorázových úkolů

- kancelářské práce v sídle společnosti v Německu

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání

- optimální pro absolventy a mladé cílevědomé lidi, ale i pro zkušené pracovníky s chutí pro práci v Německu

- výborná znalost německého jazyka

- výborná znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

- vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita při plnění úkolů

- pečlivost při řešení přidělených úkolů

- spolehlivost

- organizační schopnosti

- komunikativnost, milé vystupování

- znalost práce na PC

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

1 200 - 2 500 EUR/měsíčně

- německou nebo českou pracovní smlouvu

- ubytování v místě výkonu práce zdarma

- zajímavou, různorodou a samostatnou práci

- technické zabezpečení pro kancelářskou práci - telefon, PC

- místo výkonu práce: Inning am Holz (Bavorsko - 30 km od Mnichova)

- nástup: ihned nebo dle dohody

Společnost
Sitechnic
Adresa
Hauptstrasse 6, 844 16 Inning am Holz, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 1 250 – 2 500 EUR / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Sitechnic, Jana Rytnauerová
734 643 294
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.