PG group a.s. - reklamní a produkční agentura hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici

Grafik

Do grafického oddělení v naší agentuře hledáme zkušeného GRAFIKA, který kromě klasické tvorby printové komunikace, bude schopen spolupracovat i na digitálních projektech.

Očekáváme znalost jak klasického prostředí tvorby grafických materiálů, tak digitálního, prokazatelné zkušenosti, chuť učit se novým věcem, neustále sebezdokonalování, schopnost týmové práce, pozitivní, proaktivní přístup a odvahu zkoušet nové věci.

Nabízíme možnost získat prostor pro seberealizaci a využívat vlastní metody, nástroje, postupy.

Náplň práce:

Grafické a DTP práce spojené s tvorbou vizuálů převáženě pro tiskovou produkci, adaptace
Tvorba grafických návrhů webových/mobilních stránek a aplikací.
Tvorba digital assets pro digitální komunikaci (bannery – statické/animované, obsah pro sociální sítě, newslettery, prvky stránek a aplikací, info grafika, apod.)

Co charakterizuje ideálního kandidáta?

Znalost a práce s grafickými nástroji Adobe
Znalost všech standardních DTP procesů
Znalost HTML5
Typografické znalosti
Velkou výhodou je schopnost scriptování úkonů v Adobe produktech
Schopnost formulovat požadavky a připravit podklady pro kodéra, UX designéra
Přehled o současných trendech v daném oboru.
Samostatné logické uvažování, svědomitost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost, proaktivní přístup, pečlivost
Schopnost týmové spolupráce
Kreativita, fantazie, dobrý vkus a smysl pro detail
Časová flexibilita, schopnost vysokého pracovního nasazení
Praxe min. 5 let a prokazatelné výsledky

Nabízíme:

Mzdové ohodnocení s motivačním faktorem
Zajímavou a obsahově bohatou práci
Prostor pro seberealizaci
Kontinuální vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím, společně s životopisem, zašlete i portfolio autorských prací.

Společnost
PG group a.s.
Adresa
U plynárny 1450/2a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel