Česká stavební společnost s více než 50letou tradicí, která se dlouhodobě specializuje na činnosti pozemní a podzemní (práce prováděné hornickým způsobem), hledá do svého více než 300 členného stabilního kolektivu další kolegy. Ve svém týmu uvítáme jak zkušeného praktika, tak čerstvého absolventa, kterému zkušení kolegové rádi dovednosti předají.

Mzdová účetní, personalista

Hledáme příjemnou a komunikativní kolegyni na pozici Mzdová účetní/personalistka. Máte zkušenosti s komplexním zpracováním mezd i personalistikou? Máte praxi alespoň 3 roky ve mzdové agendě a zájem věnovat se HR? Na této pozici budete zodpovědná za zpracování mezd zaměstnanců společnosti a vedení personální agendy společnosti.

Náplň práce:

. kompletní samostatné zpracování mezd, mzdové závěrky a mzdové agendy, včetně odvodů dle platných právních předpisů za zaměstnance a zaměstnavatele,

. zabezpečení všech činností, hlášení a evidence v souvislosti s daní z příjmů ze závislé činnosti funkčních požitků, v oblasti důchodového zabezpečení, sociálního a nemocenského pojištění, zdravotního pojištění,

zabezpečení plnění zákonných povinností vyplývajících pro zaměstnavatele z pracovněprávních vztahů,

. spolupráce na personální agendě společnosti,

. zpracování ročního zúčtování zaměstnanců,

. správa dat v informačním systému

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

. praxe na pozici mzdové účetní alespoň 3 roky

. praxe v HR alespoň 1 rok

. orientace v Zákoníků práce a znalost pracovně- právních předpisů

. znalost mzdových předpisů a související legislativy

. komunikační a organizační schopnosti

. velmi dobrá znalost práce na PC

. samostatnost a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Zázemí stabilní společnosti, motivující mzdové ohodnocení.

Společnost
Energie - stavební a báňská a.s.
Adresa
Plzeňská 276/298, Praha – Motol
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel