Společnost 24U s.r.o., hledá nové tvůrčí lidi na pozici Webového vývojáře, kteří mají zájem být součástí menšího kolektivu vývojářů a chtějí se podílet na vývoji aplikací, jejichž vývoj se nedá nazvat rutinním. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou: mezinárodní přeprava, strojírenská výroba, DTP apod. Běžně vyvíjíme a modernizujeme menší i větší databázové aplikace s nativním i webovým frontendem, vytváříme mobilní aplikace pro iOS (iPhone, iPad), propojujeme SW se zajímavým HW (Phidgets, Raspberry Pi, RFID, iBeacon, Arduino...).

Vhodný uchazeč by měl být zodpovědný, tvůrčí, týmový hráč, měl by znát základy algoritmizace a měl by vědět něco o webových technologiích. U nás budete dělat weby, které nejen nějak vypadají, ale i něco umí.

Webový vývojář - vhodné i pro absolventy

Název organizace: 24U s.r.o. - www.24usoftware.com

Pracoviště: Praha 4 - Michle

Nástup: ihned

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práce na projektech českých i zahraničních zákazníků
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Benefity:

  • Služební MacBook Pro
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na prodávané produkty
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace

Požadujeme:

  • Základní znalost HTML a CSS
  • Základní znalost relačních databází
  • Komunikativní a aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace a dohledání informací na internetu
  • Analytické a logické myšlení

Čím na nás zapůsobíte:

  • Znalost OOP
  • Základní znalost JavaScriptu (jQuery), PHP a MySQL
  • Znalostí nastavení webového serveru (Apache)
  • Znalostí něčeho s čím se u nás také můžete setkat (Python, Angular, Nette)

Náplň práce:

  • Analýza a návrh technických řešení
  • Vytváření aplikací pomocí webových technologiích
  • Aktualizace stávajících řešení
  • Integrace SW služeb do řešení
  • Propojování webu a databázových řešení
  • Komunikace s klienty
  • Podpora zákazníků

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí týmu pracujícího na zajímavých projektech, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech, nebo zájmech o webové technologie.

Vhodné i pro absolventy, se zkušenostmi s výše uvedenými technologiemi.

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci. Výběrové řízení je vícekolové.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka

24U s.r.o.

Telefon : +420 224 910 892

web: www.24usoftware.com

Společnost
24U s.r.o.
Adresa
Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.