Nově založená stavební společnost se sídlem v centru Prahy s přímým napojením na úspěšné developerské společnosti hledá do svých řad nové kolegyně a kolegy s příjemným vystupováním, férovým jednáním a chutí do práce.

Hledáme kandidátku na pozici: ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Vedení kompletního účetnictví společnosti
  • Evidence a zpracování účetních dokladů, kontrola, zaúčtování vydaných a přijatých faktur, bankovních výpisů
  • Zpracování KH, přiznání k DPH, rozvahy, finanční výkazy
  • Zpracování měsíčních závěrek
  • Účtování v účetním systému Helios + práce v interním programu společnosti

Požadujeme:

  • Komplexní znalost účetnictví, daní, zákonů a souvisejících předpisů
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání ekonomického směru se zaměřením na účetnictví
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost MS Office – nutná
  • Znalost účetního SW Helios je výhodou, případně zaučíme
  • Příjemné a profesionální vystupování, férové jednání
  • Důslednost, pečlivost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek u nově vzniklé české společnosti s vysokým potenciálem růstu
  • Práce v příjemném kolektivu s lidmi se zkušenostmi ve stavebně-obchodním prostředí
  • Práce v reprezentativních prostorách se sídlem na Praze 1
  • Výborné ohodnocení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon, notebook, příspěvky na stravování
  • Společné, nepovinné, ale zábavné akce – restaurace, teambuilding apod.

Nástup možný ihned

Společnost
WELKIN stavební s.r.o.
Adresa
Myslíkova 174/23, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WELKIN stavební s.r.o., Kristýna Ďurďová
731 657 655