Obchodní referent/ka s AJ

Společnost Reynaers Aluminium je přední dodavatel hliníkových systémů pro stavebnictví. Nabízíme široké spektrum okenních a dveřních systémů, zimní zahrady...

Ale nebojte se, není třeba, abyste byli projektantem či technikem, protože právě teď sháníme někoho šikovného na pozici

Obchodní referent/ka

Co Vás čeká

  • Komunikace se zákazníky, s nimiž budete řešit objednávky, reklamace, platby a další případné dotazy
  • Komunikace s polskou centrálou (v angličtině) ohledně objednávek, termínu dodávek, logistiky a reklamací
  • Spolupráce s přepravní společností, zajišťování logistiky
  • Práce s firemním softwarem
  • Dohledávání informací pro kolegy i zákazníky
  • Vedení pokladny
  • Drobná administrativa (chod kanceláře, stravenky, nákupy kancelářských potřeb, zajišťování úklidové služby...)

Potřebujeme od Vás:

  • Komunikativnost, schopnost být diplomat, ale zároveň se snadno nedat
  • Výbornou češtinu
  • Angličtinu na takové úrovni, abyste se domluvili e-mailem i po telefonu
  • Znalost práce s MS Office na uživatelské úrovni
  • Pečlivost a systematičnost
  • Vstřícnost vůči zákazníkům i kolegům

Hodilo by se:

  • Praxe na podobné pozici
  • Minimálně bakalářské vzdělání, ale to není až tak podstatné, spíš zdravý rozum a schopnost ho používat
  • Zkušenost s nějakým ERP systémem (např. SAP či Navision)
  • Smysl pro humor a optimistické naladění (Pomohou Vám zapadnout do kolektivu i vypořádat se s náročnějšími úkoly.)

Můžeme Vám nabídnout

  • Malý přátelský kolektiv, který kdykoliv rád pomůže a poradí (nejen v pracovních záležitostech)
  • Firemní akce s českými i zahraničními kolegy
  • Odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební mobil
  • Stravenky
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Školení a možnost služebních cest do zahraničí

Předpokládané datum nástupu: 1. 11. 2019

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
REYNAERS ALUMINIUM s. r. o.
Adresa
U průhonu 1589/13a, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o., Marie Liprtová
+420 604 956 818