Deco Media s.r.o. je předním českým vydavatelem lifestylových časopisů a současně producentem pořadů o bydlení ve spolupráci s Českou televizí.

SALES MANAGER

Neustále rostoucí a progresivní firma aktuálně rozšiřuje svůj obchodní tým a hledá vhodného kandidáta na pozici Sales manager.

PRACOVNÍ NÁPLŇ SALES MANAGER:
· prodej inzerce v časopisech a televizi
· péče a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
· aktivní vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
· úzká spolupráce s redakčním týmem

NABÍZÍME:
· příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji na pozici sales manager
· finanční ohodnocení dle dosažených výsledků - provize bez horního omezení
· kvalitní zázemí a podpora pro obchodní činnost
· možnost stát se součástí mladého, neformálního a kreativního týmu, který miluje svou práci
· práce na různorodých projektech a v kolektivu profesionálů z různých oborů a se známými osobnostmi
· možnost uplatnění vlastní kreativity a nápadů
· práce na hlavní nebo částečný pracovní poměr

POŽADUJEME:
· prodejní dovednosti sales managera
· zkušenosti s prodejem inzertního prostoru výhodou
· dobré organizační a komunikační schopnosti
· samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci

Pokud vás uvedená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, krátký motivační dopis s přiloženým strukturovaným životopisem.

Společnost
Deco Media s.r.o.
Adresa
Lopatecká 1071/4, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Prodejce po telefonu/Telesales, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.