Společnost Hygotrend, český dodavatel potřeb pro úklid a hygienu v rámci České a Slovenské republiky se sídlem u Benátek nad Jizerou, rozšiřuje svůj tým a hledá schopného kolegu či kolegyni na pozici ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

účetní ve skupině HYGOTREND

účetní

Pracovní náplň:

zastřešení finančního účetnictví pro oblast skupiny

účtování ve skladech

zpracovávání DPH, kontrolních a souhrnných hlášení

příprava podkladů ke mzdám

podklady k daňovým a odvodovým povinnostem

Požadujeme:

zkušenosti z účetní praxe

dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti

dobrá znalost práce na PC, excel

spolehlivost a zodpovědnost

znalost IS POHODA výhodou

Nabízíme:

Práci na dobu neurčitou

základní složka platu + prémiová složka celkem cca až 40 tis. po zapracování

příjemné pracovní prostředí a stabilní kolektiv

mobilní telefon, notebook

bonusový systém ( stravenky, penzijní připojištění, dodatková dovolená)

osobnostní rozvoj

místo pracoviště: Dražice n.J

termín nástupu nejpozději dle dohody

Společnost
HYGOTREND, s.r.o.
Adresa
Benátky nad Jizerou – Dražice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel