Jsme malé grafické studio v centru Prahy a hledáme posilu do našeho pohodového týmu – grafika. Hledáme spíše někoho seniornějšího než juniornějšího, ale zvážíme každého uchazeče, který má alespoň několik let zkušeností z jiného studia.

Hledáme někoho spolehlivého s dobrými komunikačními vlastnostmi, kdo by dokázal pokrýt nárůst práce. Ta je z většiny hlavně korporátní grafika (identity, kampaně, prezentace, letáky, inzerce,...), dále také weby, tiskoviny (jednorázové i periodické). Máme široké spektrum klientů a práce pro ně je různorodá a zajímavá.

Hledáme někoho, kdo bezproblémově ovládá Adobe a MacOffice v Mac prostředí. Někoho, kdo dokáže pracovat na projektech samostatně, ale nemá problém i s prací v týmu, komunikaci s klienty v češtině a angličtině. Dovednost designovat weby v současných bude považována za velkou výhodu.

Kvalita naší práce je vysoká a to budeme očekávat i my od vás.

Na oplátku nabízíme práci v pohodovém týmu, krásné pracovní prostory, flexibilní pracovní dobu, zajímavou práci, bezstresovou náladu, neformální prostředí, občasné společné akce, výkonnostní bonusy a samozřejmě adekvátní finanční odměnu za dobře odvedenou práci. Spokojenost musí být na obou stranách :o)

Nehledáme externí výpomoc. Práci nabízíme pouze interně na plný pracovní úvazek a na ŽL.


Informace o pozici

Společnost
Jan Rihak
Adresa
Malá Štupartská 634/7, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Webdesigner, DTP operátor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Grafické studio Eternia, Jan Rihak
724 899 338