Společnost COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. je úspěšným velkoobchodem, distributorem a dovozcem výpočetní techniky s IT poradenstvím. Jsme partnerem pro maloobchodníky, firmy, dealery i koncové zákazníky. Náš tým profesionálních obchodníků se věnuje každému klientovi individuálně, přesně podle jeho potřeb. Budování dlouhodobých obchodních vztahů, založených na vzájemné důvěře a osobních hodnotách, je pro nás prioritou. Díky poskytované přidané hodnotě a aktivnímu zájmu o dlouhodobé uspokojení potřeb našich klientů stále rosteme.

Nákupčí IT

Jsme parta mladých lidí a hledáme kolegu na pozici:

Nákupčí IT

Šanci má člověk bez praxe i s ní. Buď Vás to naučíme nebo Vám pomůžeme se zdokonalit v tom co už umíte.

Náplň práce:

  • Nákup nejnovějších IT produktů na základě požadavků našich obchodníků
  • Komunikace s našimi dodavateli a výrobci
  • Včasné zajištění dodávek

Požadujeme:

  • Zodpovědný a pečlivý přístup
  • Dotahování věcí do konce
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Loajalitu a chuť pracovat

Nabízíme:

  • Možnost kariérního postupu
  • Dobré platové ohodnocení
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práci v úspěšné a stabilní české firmě
  • Příjemné pracovní prostředí

Nastoupit můžete ihned. Těšíme se na Vás.

Společnost
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o.
Adresa
Mečíková 2918/1, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.