Filozofická fakulta Univerzity Karlovy (FFUK) je tradičním centrem české vzdělanosti, vznikla jako fakulta svobodných umění díky zakládací listině Karla IV. ze dne 7. dubna 1348. Svou prestiž zakládá na bezkonkurenčním počtu oborů, jichž zde lze studovat téměř sedmdesát, na hloubce a náročnosti studia a na svém výběrovém charakteru. Absolventi se dokáží vynikajícím způsobem uplatnit na nejvýznamnějších postech v oblastech vědy, kultury či politiky. Díky sedmi stovkám špičkových pedagogů a vědeckých pracovníků je tato fakulta nejvýznamnější českou humanitně orientovanou vzdělávací institucí, která ve svých oborech prezentuje stále nové a objevné myšlenky, a navazuje tak na svou několikasetletou tradici.

Ekonom

Náplň práce

  • kontrola a schvalování čerpání finančních prostředků v rámci fakultních zdrojů
  • poskytování ekonomických výstupů řešitelům a dalším odpovědným osobám
  • spolupráce s finanční účtárnou
  • kontrola účetních a daňových dokladů
  • průběžné sledování legislativy potřebné k výkonu práce

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních principů
  • analytické myšlení
  • solidní znalost MS Office
  • základní znalost zákona o DPH a zákona o dani z příjmů
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost
  • znalost administrativy vysokoškolského prostředí výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí velké vzdělávací instituce
  • zajímavou a odpovědnou práci
  • plat 30 000 - 35 000 Kč
  • podporu dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravné
  • pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • zaměstnanecké benefity

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody. První smlouva na FF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Společnost
Univerzita Karlova - Filozofická fakulta
Adresa
náměstí Jana Palacha 1/2, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta, Miroslav Dykas