Dlouholetý partner společnosti XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. a dynamicky se rozvíjející IT společnost, zaměřená na oblast dodávek kopírovací a tiskové techniky a portálového řešení

Junior FIRST Line support pro SW řešení, XDOC DS s.r.o.

Hledáme juniorského pracovníka na pozici FIRST Line support pro zastupované softwarové řešení.

Základní požadavky:

· Základní orientace v IT prostředí

· Ochota se učit a dále se rozvíjet

· Orientace v oblasti HTML, databázových systémů a základech programování výhodou

Náplň práce:

· Přebírání hlášení od klíčových zákazníků.

· Úvodní analýza problémů a jejich aktivní řešení ve spolupráci s developerským teamem.

· Osobní rozvoj směřující k developerské činnosti.

Nabízíme:

· Zodpovědnou a rozmanitou práci ve stabilní společnosti.

· Možnost odborného růstu a rozvoje směrem k samostatným projektům.

· Firemní benefity a odpovídající finanční ohodnocení

Společnost
XDOC DS s.r.o.
Adresa
U nákladového nádraží 3146/6, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

XDOC DS s.r.o., Martina Toflová
220 410 711