SANANIM z. ú. poskytuje účinnou pomoc lidem ohroženým závislostmi a jejich blízkým. Nezaměřujeme se jen na drogové závislosti, vedeme i speciální programy pro léčbu dalších typů závislostí - na alkoholu, hazardním hraní a sázení nebo on-line hrách. Léčíme mladistvé i dospělé. Provozujeme 16 hlavních léčebných zařízení a řadu rozšiřujících programů a služeb.

Psychiatr/psychiatrička

Centrum ambulantní detoxifikace a substituční léčby (CADAS SANANIM) rozšiřuje tým o pracovníka na plný pracovní úvazek na pozici Psychiatr.

Pracovní úvazek částečný 0,5 až ideálně 1,0.

Termín nástupu: dohodou

Program ambulance nabízí v rámci substituční léčby strukturovaný léčebný program s velkým důrazem na individuální a skupinovou práci.

Náplň práce

  • Vstupní prohlídky, diagnostika
  • Sestavení medikace
  • Individuální terapie
  • Účast na poradách a konciliích napříč zařízeními celé organizace SANINIM z.ú.

Požadujeme

  • Atestaci, popř. přípravu na atestaci v oboru Psychiatrie
  • Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
  • Chuť podílet se na zavádění inovativních přístupů
  • Respekt ke klientům a víru v úzdravu

Nabízíme

  • Práci ve zkušeném, multidisciplinárním týmu
  • Klientelu s širokým spektrem diagnóz
  • Pravidelnou supervizi a podporu dalšího vzdělávání
  • Komerční platové podmínky odpovídající dosažené kvalifikaci
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Zázemí stabilní organizace s dlouholetou tradicí a příjemný pracovní kolektiv
  • možnost podílet se na i na provozu komerčního adiktologického centra včetně finančních bonusů nad rámec platového výměru

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 603831815 (Hanka Skořepová).

Více informací o zařízení CASAS můžete najít na http://sananim.cz/specializovane-ambulantni-sluzby-cadas.html

Společnost
SANANIM
Adresa
Žitná 1574/51, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psychiatr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

SANANIM z.ú., Mgr. Luděk KALOUSEK
777 718 695
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.