POPIS POZICE
Tento člověk má na starosti rozjezd a následné řízení olomouckého projektu Telegraph.cz - centra pro moderní, kulturní a kreativní lidi. V Telegraphu se bude nacházet galerie současného umění Telegraph Gallery spolu s rezidenčním uměleckým ateliérem, dále coworkingový prostor Telegraph Hub, kavárna Telegraph Cafe a specifický ubytovací a eventový prostor Telegraph Lounge. Hledáme manažera pro Telegraph Hub, který zároveň bude vykonávat roli house manažera koordinujícího činnost všech složek Telegraphu – ty již mají svoje vlastní manažery.

PŘEDPOKLADY
Vyžadují se maximální řídící a organizační schopnosti, velmi dobré komunikační dovednosti, empatie, práce s lidmi, dobré znalosti marketingu, schopnost komunikovat dobře anglicky, full time nasazení, drive, schopnost posouvat věci dopředu.
Výhodou je pozitivní vztah k umění, designu, reklamě, IT, freelance povoláním.

CO NABÍZÍME
Životní příležitost v projektu s evropským přesahem. Možnost splnit si sen o tom, že jsem něco výrazně pomohl vybudovat. Získání nových zkušeností, seznámení se se zajímavými lidmi. Kvalitní finanční ohodnocení, časem případné získání podílu na společnosti.

Společnost
Telegraph Hub s.r.o.
Adresa
Jungmannova 802/3, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Služby, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Telegraph Hub s.r.o., Robert Runták