Staňte se součástí rakouské společnosti zabývající se developmentem a správou nemovitostí v jižních Čechách (zaměření převážně na rekreační letoviska (Lipno/Orlík).

Co vás čeká

• úprava brožur prodejní expozice
• spolupráce s grafickými designéry a agenturami
• marketingové plánování
• vzhled IT: spolupracujete s partnerskými společnostmi ohledně online marketingu a dohlížíte na naše domovské stránky, systémy CRM
• plánování a realizace výstav
• prodej nemovitostí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• komunikativní znalost německého či anglického jazyka
• zkušenosti s prodejem nemovitostí výhodou
• znalost programů Adobe Illustrator nebo Photoshop
• zkušenosti s vedením zaměstnanců výhodou
• zkušenosti s marketingem v oblasti realit výhodou
• cit pro estetiku

Co vám můžeme nabídnout

• nadstandardní měsíční mzdu od 50 000 Kč měsíčně
• bonusy z prodeje bytů/domů
• služební byt či auto (ekvivalent ke mzdě)
• různorodá pracovní náplň
• slevy u našich partnerů
• mobilní telefon a notebook

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete životopis v německém či anglickém jazyce, budeme se těšit na případnou spolupráci.

Společnost
DATA JOBS CZ s.r.o.
Adresa
Frymburk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DATA JOBS CZ s.r.o., Laura Schenková
601 331 015