Chceš vyvíjet nové produkty, realizovat své nápady a myšlenky, chceš mít možnost spoluutvářet směřování firmy a mít fajn kolegy? Jsi kreativní člověk, který se zároveň nezříká své zodpovědnosti? Pokud ano, právě tobě tady držíme židli. Jsme RECALL, tvůrce brandu FIXED. Firma, která dělá věci po svém a vždycky trošku jinak než ostatní. Máme zkušenosti (za rok nám je osmnáct), plné šuplíky nápadů (kdejaký startup nám může závidět), máme vize a jdeme za nimi. Náš Svět je svět mobilních telefonů, příslušenství, chytrých zařízení a IOT řešení. Více o nás na www.recall.cz

Obchodní zástupce

Do našeho mladého kolektivu hledáme kolegu s chutí řídit svěřené portfolio zákazníků jako svůj životní úkol a přistupovat ke všem jako k rodinným příslušníkům s pevným závazkem.

Náš nový kolega by měl být schopen mít pod kontrolou vlastní čas a měl by si umět určit priority. Hledáme týmového hráče s citem pro detail, který bude hladový do hledání nových výzev, bude svědomitý a případné nastalé problémy bude brát jako životní zkušenosti. A v neposlední řadě by měl mít smysl pro humor a chuť být úspěšný.

Jsme stabilní úspěšná firma zabývající se velkoobchodním prodejem. Pro doplnění našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce/merchandiser.

Region: Hradec Králové, Pardubice a Liberec

Hlavní náplň práce:

· získávání a akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu

· péče o stávající zákazníky

· prezentace novinek, umístění reklamních materiálů na podporu prodeje

· realizace obchodních cílů, pravidelný reporting obchodních výsledků

· vyřizování případných reklamací a připomínek odběratelů

· starost o svěřené velké řetězcové i drobné zákazníky plus starost o zákazníky z motorkářského prostředí

Co očekáváme:

· min SŠ vzdělání

· předcházející zkušenost v oblasti prodeje výhodou

· znalost MS Office

· řidičský průkaz sk. B

· obchodního ducha, výborné komunikační a prezentační schopnosti, psychickou vyrovnanost a organizační schopnosti

· schopnost vysokého pracovního nasazení, časovou flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, rozvážnost a další vhodné vlastnosti pro obchodníka

· spolehlivost, samostatnost a schopnost uvádět myšlenky do praxe

· pozitivní myšlení, chuť se učit a rozvíjet

· čistý trestní rejstřík

Platové podmínky:

· transparentní a motivační systém odměňování

· zázemí úspěšné společnosti

· jiné firemní výhody

Benefity:

· Prostředí úspěšné a dynamické společnosti

· Plná zodpovědnost za svěřené zákazníky a s tím spojená možnost se rozvíjet

· Lidský přístup k zaměstnancům

· Rodinné prostředí mladého kolektivu

· Možný kariérní postup

Společnost
RECALL s.r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel