Jsme původní česká firma s téměř 25 letou tradicí. Jsme největším výrobcem a dodavatelem světelných signalizačních zařízení a telematických systémů v České republice a na Slovensku a významným exportérem těchto zařízení do zemí EU a Ruska. Máme dominantní postavení v oblasti silniční meteorologie na území České republiky a jsme předním světovým výrobcem zařízení pro detekci dopravy a vážení za jízdy. Významnou součástí našeho portfolia jsou parkovací systémy a platební terminály, které exportujeme a instalujeme po celém světě. Ke všem těchto technologiím vyvíjíme vlastní softwarové produkty a zaměřujeme se na vývoj inteligentních dopravních systémů a projektů Smart city.
Naše firma není pod zhotovitelem žádného nadnárodního koncernu, ale výrobcem finálních produktů, které dodává na trh ve více než 55 zemí světa. Jsme firma, která navrhuje, vyvíjí, vyrábí a instaluje vlastní produkty a technologie po celém světě. Naši zaměstnanci se mohou podílet na všech fázích návrhu a vývoje produktů.

IT SPECIALISTA zakázek

Popis pozice:

Jedná se o přípravu a podporu IT technologií v rámci realizace projektů, a to jak v Česku, tak i v zahraničí.

Do náplně práce také spadá aktivní komunikace se zákazníkem, návrh technického řešení z pohledu IT, implementace a finální nastavení.

Požadujeme:

Úplné středoškolské vzdělání
Schopnost samostatné práce a iniciativní řešení problémů
Zkušenosti s operačními systémy Windows a Linux (instalace, konfigurace, podpora uživatelů)
Zkušenosti v oblasti počítačových sítí (konfigurace aktivních prvků, návrhy počítačových sítí – ethernet i optika)
Zkušenosti s virtualizací vmware (základní instalace a konfigurace)
Řidičský průkaz skupiny B
Aktivní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

Zázemí silné HW/SW firmy s vlastním vývojem
Práci s unikátními produkty a technologiemi
Zajímavé mzdové ohodnocení
Telefon jako firemní standard
Interní výuku cizích jazyků
25 dnů dovolené
Příspěvek na stravu
Smlouvu na dobu neurčitou
Možný kariérní postup

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Project Manager, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel