MIBA, s.r.o. (založena v roce 1992) se zabývá návrhy, kompletní realizací a zajištěním veletržních expozic v zahraničí - především pro zahraniční klientelu (více než 300 realizovaných expozic po celém světě během jednoho roku).

Účetní Modletice (Navision výhodou)

Společnost MIBA s.r.o. hledá do svého týmu v Modleticích u Říčan spolupracovníka/-ici na pozici:

ÚČETNÍ Modletice (Navision výhodou)

Ideální kandidát/ka by měl/a mít odborné zkušenosti a zároveň se nebát i jednodušší práce (účtování prvotních dokladů).

Náplň práce:
- účtování přijatých a vydaných faktur
- pokladny, bankovní výpisy
- sledování nákladů a výnosů, vnitropodnikové hospodaření
- vystavování vydaných faktur
- statistiky
- spolupráce na závěrkách (čtvrtletních, ročních)
- reporting finanční ředitelce

Požadujeme:
- znalost programu Navision je výhodou
- MS Office (Excel)
- zkušenosti s vedením účetnictví alespoň 2-3 roky
- znalost účetních standardů
- znalost daňové problematiky (DPH, KH, Silniční daň, Daň z nemovitosti)
- schopnost pracovat samostatně
- pečlivost, logické uvažování, spolupráce v týmu

Výhodou pro Vás bude osobní automobil, neb přívětivá cesta MHD k nám do Modletic nevede.

Nabízíme:
- možnost organizovat si vlastní práci
- přátelský kolektiv, dobré mezilidské vztahy a zázemí
- spolupráci v malém týmu 4 osob
- charakter rodinné firmy
- flexibilní pracovní doba
- individuální přístup ke spolupracovníkům
- notebook i k osobnímu využití
- pravidelné firemní akce
- možnost spolupráce i na ŽL
- nástup ihned

V případě zájmu nám prosím pošlete strukturované CV spolu s fotografií.

Informace o společnosti najdete na www.miba.cz, www.syma.com, www.symaproduction.cz.

Společnost
MIBA s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

MIBA s.r.o., Miroslava Veselá
+420 241 404 595