MEMOS Software s.r.o. hledá posilu do své dceřinné společnosti Anitra s.r.o.
Jsme malý tým, který dodává inovativní řešení pro vědce a snažíme se vysledovat a pochopit chování zvířat ve volné přírodě. K našim produktům patří např. GPS-GSM loggery (sledovací zařízení), software pro sběr a analýzu dat i lokální IoT řešení.
Více na anitra.cz

Technik, který dovede složit hardware a nebojí se kutilství

Pokud jste se nelekli titulku, máte první kolo za sebou.

Vyvíjíme chytrá řešení, která slouží ke sledování i ochraně zvířat, a hledáme někoho, kdo by nám pomohl s výrobou i testováním zařízení a koho by bavilo posouvat náš produkt dopředu. Co si pod tím představit?

Různorodou práci, při které využijete své nápady, technické znalosti i kutilství. Čeká Vás analýza sebraných dat z terénu, kompletace produktů, testování, objednávání součástek a kontrola kvality i produktových informací.

Hodit se budou jakékoliv technické zkušenosti (práce s různými materiály, elektronika, Raspberry Pi…) a chuť něco tvořit, typická například pro modeláře či kutily. Uvítáme také, pokud máte vztah k přírodě a zvířata uvidíte rádi nejen na talíři.

V každém případě nezoufejte, pokud si nejste jisti všemi uvedenými znalostmi – rádi Vám vše ukážeme a vysvětlíme. Důležitá je hlavně spolehlivost a zájem o technická řešení.

Na co se můžete těšit?

Vedle slušného platového ohodnocení získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře jsme si sami navrhli tak, aby se nám v nich dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, rozjíždíme nabídku svačinek v kanceláři a park je hned za rohem.

Pokud chcete dělat pestrou práci v přátelském prostředí, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
MEMOS Software s.r.o.
Adresa
Na Královce 31/4, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Project Manager, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


MEMOS Software s.r.o., Anna Bykadorova