PRINT PARTNERS s.r.o. je nezávislý poskytovatel tiskových řešení s 25-letou historií na českém trhu. Našim účelem je zbavit naše zákazníky starostí s tiskem a tím jim ulehčit život. Jsme HP MPS Premier partner a autorizovaný partner Xerox, Kyocera a dalších značek.

KEY ACCOUNT MANAGER - tisková řešení

Kdo jste Vy?

Už jste si trochu proběhli svět a víte, že obchod je to pravé pro Vás? Hledáte dynamické místo, kde budete moci profesně a lidsky zrát, které bude stimulující a bude Vám dávat smysl být jeho součástí? Pro úspěch na této pozici nepotřebujete být nutně odborníkem na náš produkt. Rádi Vás s ním seznámíme. Pokud jste ale již tisková řešení prodávali, bude to plus pro Vás i pro nás.

Kdo jsme my?

Print Partners je relativně malá česká firma (20 lidí) s 26-letou historií. Přežila vzrůsty i pády, už je dospělá a ví co chce. Ve své vizi je průkopnickou a svou budoucnost vidí ambiciózně. Ač podniká v poměrně složitém oboru, vidí spoustu příležitostí a má chuť je otevřít. Pomůžete nám?

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Key Account Manager, který má ve svém životě na co být hrdý a je si jist, že se chce věnovat aktivnímu prodeji.

Co bude Vaším úkolem?

  • Péče o portfolio cca 190 zákazníků
  • Zodpovědnost za plán
  • Rozvoj Managed Print Services u zákazníků

Jaký by měl být Váš profil?


Pokud výše uvedené souzní s Vašimi potřebami a životní situací, pak prosím zodpovědně zvažte, zda můžete nabídnout:

  • Minimálně SŠ vzdělání (VŠ vzdělání výhodou)
  • Praxi v aktivním obchodu (to znamená, že jste oslovovali zákazníka) minimálně 2 roky
  • Perfektní komunikační schopnosti v ČJ nebo v SJ (rodilý mluvčí)

Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete požadavky na pozici, prosím pošlete nám Váš strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem, ve kterém objasníte vaší motivaci pro tuto pozici.


Informace o pozici

Společnost
Print Partners s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel