Nebojíš se dělat na softwaru, který má více jak deset milionu návštěv za den? Nechceš dělat jednorázové projekty, které hned skončí a nebaví tě nejistota startupů? Pokud nechceš pracovat v korporaci, tak se přidej k nám! Jsme největším dodavatelem softwaru pro sportovní sázení ve střední a východní Evropě. Pracujeme v menších týmech v kancelářích na Žižkově na vlastním produktu "in house", který nasazujeme u našich klientů.

Full Stack Team Leader #PHP #SCRUM

Tým čtyř zkušených vývojářů hledá svého lídra! Momentálně rozjíždíme větší projekty a postupné přepisování stávajícího systému, převážně nové API. Na web desktopu se jedná zejména o práci na našich klíčových aplikacích pro sázení v Reactu s Reduxem.

Buzzwords: Docker, Nginx, PHP 7.1+, PHP 7.3+, Redis, HTML, SCSS, MySQL, CI & CD, REST API, OpenAPI + Apiary + Dredd, TypeScript, React, Slim, Cloudflare, ELK stack, Prometheus, Grafana, slevomat/coding-standard, PHPUnit, phpstan/phpstan-strict-rules (+ level 7)

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Dostaneš budget na hard skills kurzy a konference - můžeš si vybrat, jak se budeš chtít vzdělávat
  • Benefity si zvolíš podle sebe - vybírat můžeš z parkování, příspěvku na dovolenou (až 15000 Kč), stravenek, sick days, extra budgetu na vzdělávání, angličtiny 2x týdně v officu, plně hrazené Multisport karty a penzijka/životka (+ 5 týdnu dovolené a Home office)
  • Občerstvení a kafe - zásoby čokolád, sušeného masa, zeleniny, brambůrek
  • Pravidelné eventy - den masáží, motokáry, laser game, sportovní den, grilovačky, offsite, family day, vánoční večírek
  • Mezinárodní prostředí - kolegy máme i v Polsku, takže angličtinu užiješ, když budeš chtít
  • Máme dog friendly office - můžeš si kdykoliv přivést svého kámoše. My tu máme třeba hada Ferdu.
  • Dobře dostupné kanceláře - sídlíme 5 min. od Hlavního nádraží

Jak pracujeme?

  • Máme self-hosted GitLab s nadupaným železem pro CI runnery :)
  • Využíváme Docker na 100% (development, continuous integration, staging, continue delivery)
  • Máme většinové pokrytí kódu testy (často refaktorujeme)
  • Spolupracujeme s databázovým teamem využívající PostgreSQL který poskytuje API rozhraní pro práci s databází. A dále s API teamem.
  • Momentálně zavádíme Domain Driven Design
  • Náplň práce je momentálně 90% na PHP
  • Spolupracujeme na denní bázi s DevOps týmem, který nám pomáhá s automatizací a monitoringem (Ansible, Prometheus, Grafana, Kibana - ELK stack, Portus, self-hosted Packagist, atd.)
  • Pracujeme ve SCRUMu a pracujeme na agilitě.

Jsi to ty?

  • Máš zkušenosti v objektově orientovaném PHP (aktuálně PHP 7.1+)?
  • Máš zkušenosti v front-endovými technologiemi (třeba: React, jQuery, Vue, HTML, SCSS)?
  • Znáš různé design patterns a víš, kdy je použít?
  • Máš zkušenost s coding standards a analýzou kódu?
  • Máš zkušenosti se SCRUMem?
  • Máš zkušenosti s vedením lidí? (čeká tu na tebe 4 členný tým)

Jestli ti nabídka sedí, tak nám pošli své CV a ukázku kódu.

Společnost
BetSys
Adresa
Sladkovského náměstí 525/1, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel