IT/datový analytik

Jako organizace řídíme implementace SW řešení dodávaných na zakázku a projekty v rámci vlastního vývoje aplikací. Pracujeme na různorodých projektech s různým rozsahem nejen z oblasti ICT.

Co vás čeká a bude bavit

  • Analýza dat/procesů
  • Návrh databází
  • Vizualizace dat
  • Tvorba manažerských/detailních reportů
  • Tvorba analýz/specifikací k projektům
  • Komunikace s dodavateli a vývojáři
  • Tvorba procesní a projektové dokumentace
  • Příprava zadání pro programátory
  • Reportování stavu projektu a jeho vyhodnocení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo IT směru
  • Zkušenosti s datovou analýzou a softwarovým vývojem
  • Znalost SQL databází a dotazovacích jazyků
  • Obecná znalost ERP, webových a databázových systémů
  • Analytické uvažování, chápání souvislostí
  • Systematický přístup a organizační schopnosti
  • Ochota učit se, nacházet nová řešení a nasazovat je
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout a nabídneme rádi

  • Dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny volna na zotavenou, příspěvek na penzijní pojištění, osobní vzdělávání atp.)
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příležitost dalšího odborného i profesního růstu

Více informací o nás www.sitmp.cz

SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace
Adresa
Dominikánská 288/4, Plzeň – Vnitřní Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Správa informačních technologií města Plzně, Luděk Šantora
Dominikánská 288/4, 30631 Plzeň – Vnitřní Město, Česká republika
378 035 101