Společnost ARGUN s. r. o. patří mezi největší tuzemské výrobce ochranných balistických prostředků a dalšího ochranného vybavení. Společnost ARGUN s.r.o. patří mezi úspěšné exportéry tohoto vybavení. Pro rozšíření stabilního pracovního týmu společnost hledá pracovníky se zájmem pro sebeuplatnění a profesní růst.

VÝKONNÁ ASISTENTKA OBCHODNÍHO ŘEDITELE

Významná obchodně-výrobní společnost ARGUN s.r.o. hledá vhodné kandidáty/ky na pozici VÝKONNÁ ASISTENTKA OBCHODNÍHO ŘEDITELE.
Společnost se zabývá výrobou a dodávkami ochranných bezpečnostních oděvů a konfekce pro policejní a armádní složky v tuzemsku i v zahraniční.
Pozice je podřízena obchodnímu řediteli a je součástí širšího vedení společnosti.

Náplň práce:
• Vedení obchodní agendy obchodního ředitele, vedení a zabezpečení kompletní administrativy s tím spojené, komunikace se zákazníky
• Zpracování nabídek, smluv a objednávek
• Příprava podkladů na jednání a prezentace
• Zajišťování termínů jednání a schůzek, asistence při jednání
• Příprava podkladů pro vyhodnocení obchodních výsledků
• Spolupráce na rozvoji obchodní strategie
• Aktivní komunikace a udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
• Budování a rozvoj trvalé spolupráce se stávajícími i novými zákazníky
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními (výroba, vývojové oddělení, finance)

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání
• Předešlá zkušenost v oblasti obchodu a administrativy, minimálně 2 roky
• Aktivní znalost AJ
• Samostatnost a komunikativnost, výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
• Aktivní přístup k práci, stabilitu a spolehlivost, loajálnost a cílevědomost
• Trestní bezúhonnost
• Časová flexibilita
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Velmi dobré mzdové ohodnocení
• Zajímavá a odborná práce v perspektivní společnosti
• Moderně vybavené pracoviště, příjemné prostředí
• Práce v menším kolektivu
• Možnost zahraničních služebních cest
• Zaměstnanecké výhody
• Hlavní pracovní poměr
• Nástup ihned nebo dle dohody

Možnost karierního postupu

Pokud Vás námi nabízená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

ARGUN s.r.o.

Jana Krušinky 1693/4, Hradec Králové

www.argun.cz

mobil: 734 806 251

Adresa
Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní asistent, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

734 806 251