24U s.r.o., zabývající se vývojem a testováním SW, prodejem HW a outsourcingem, hledá kolegu na pozici tester SW, který by rozšířil stávající tým. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou bankovní instituce, mezinárodní přeprava, strojírenská výroba, objednávkové systémy apod.

Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč, spolehlivý a schopný plnit stanovené termíny. Pokud máte dobré komunikační schopnosti a předpoklady k úspěšnému zvládání komplexních úkolů, pak právě s vámi se rádi setkáme.

Tester SW - vhodné i pro absolventy

Název organizace: 24U s.r.o. www.24usoftware.com

Pracoviště: Praha 4

Nástup: ihned

Stručný popis pozice:

  • testovaní software dle scénářů a skriptů
  • příprava testovací dokumentace (tvorba scénářů a skriptů, návrh a příprava testovacích dat)
  • reportování a vyhodnocování chyb, reportování výsledků testů

Vhodný kandidát by měl mít/být:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • aktivní, učenlivý, kreativní, komunikativní, pracovitý, samostatný
  • uvítáme také schopnost samostatně si organizovat práci

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci na 40 hod/týdně
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • vzdělávací kurzy připravovanými odborníky z oboru
  • finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • pravidelné firemní akce
  • podporu profesního vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • další benefity

Místo pracoviště:

  • Praha 4

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech nebo zájmu o testování.

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy, kteří doplní stávající pohodový tým.

Vhodné i pro absolventy, se zkušenostmi s výše uvedenými technologiemi.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka

24U s.r.o.

Telefon : +420 224 910 892

web: www.24usoftware.com

Společnost
24U s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.