Jsme kvalitní česká firma s tradicí. Vyrábíme, montujeme a servisujeme výtahy všech typů v celé ČR a Slovensku.

Náplň práce

- vyhledávání a kontaktování nových zákazníků - osobní schůzky, nabídky na míru

- tvoření cenových nabídek

Požadujeme

- SŠ/ SOU s maturitou - v technickém oboru výhodou

- komunikační a prezentační dovednosti

- ochota cestovat

- ŘP sk. B

Nabízíme

- finanční ohodnocení na základě výsledků

- služební auto

- notebook

- mobilní telefon

- stravenky

- možnost odměn a prémií

V případě zájmu o tuto pozici neváhejte zasílat své životopisy nebo kontaktovat na tel: 605 248 034

Budeme se těšit na případné setkání s Vámi a následnou spolupráci.

Společnost
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.
Adresa
Uherské Hradiště – Jarošov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel