Organizace A DOMA z. s. hledá do nového projektu Rodina základ péče kolegu/kolegyni na pozici:

Rodinný průvodce

Pracovní náplň:
• Vyhledávání a zjišťování problematických situací v rodinách pečujících, naplánování podpory a doporučení vhodných kurzů.
• Spolupráce s ošetřujícími lékaři a součinnost s multidisciplinárním týmem.
• Příprava a realizace případových konferencí.
• Průběžné a závěrečné návštěvy v rodinách, zhodnocení plánů a měřitelných výsledků.
• Zajištění komunikace s rodinami pečujícími o osoby s duševním onemocněním a jejich zařazování do stimulace formou biofeedbacku i terapeutické stimulace.
• Slaďování poptávky rodin s osobami s duševním onemocněním s nabídkou odborníků multidisciplinárního týmu.
• Komunikace s účastníky všech skupinových aktivit.
• Poskytování rad v krizových situacích cílové skupině projektu.
• Příprava a realizace mobilní poradny.

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oborech psychologie, psychoterapie, sociální práce.
• Zkušenosti práce s osobami od 18 let s duševním onemocněním či seniory s duševním onemocněním.
• Sociální cítění a znalost sociálního prostředí.
• Rozhled v oblasti psychosociálních dopadů péče o osoby s duševním onemocněním.
• Analytické myšlení a schopnost koordinovat multidisciplinární tým.
• Schopnost naslouchat, komunikovat a identifikovat potřeby cílové skupiny.
• Dobrá znalost práce s PC (Excel a Word).

Nabízíme:
• Pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou s nástupem od 1. 11. 2019 do 4. 4. 2022.
• Plat 31.000,-Kč hrubého.
• Benefit 1 den v týdnu home office.
• Služební telefon a PC.

Účast ve velice prestižním projektu, který je v podobném rozsahu za použití technologií ojedinělý. Organizace se inovativním přístupem k neformálně pečujícím zabývá již 6 let a má bohaté zkušenosti s úspěšným řízením evropských projektů.

Výběrové řízení bude probíhat v měsíci září a zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV.

Společnost
A DOMA z. s.
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace