Jsme jeden z významných českých výrobců užitkových vozidel a přepravníků na koně. Našimi zákazníky jsou firmy užívající vozidla s valníkovými i skříňovými nástavbami a dealeři mnoha značek nákladních a dodávkových vozidel v ČR i zahraničí.

Export manager

Pracovní náplň

Zpracovává cenové nabídky, vytváří zakázky dle poptávky na trhu, spolupracuje při uzavírání zakázek se zahraničními partnery, potvrzuje objednávky, předává výrobek zákazníkovi, vykonává akviziční činnost v daném oboru a teritoriu, účastní se výstav a prezentačních akcí (včetně zahraničních)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický nebo ekonomický směr
  • požadována praxe s obchodní činností v prodeji užitkových či nákladních vozidel
  • aktivní znalost AJ
  • schopnost logického uvažování
  • reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup, schopnost zvládat stresové situace
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Nabízíme

motivační mzdový program

zaměstnanecké benefity ( příspěvek na dopravu, závodní stravování,

3 dny zdravotního volna, firemní akce.... aj.)

příjemný kolektiv

pozici ve stabilní a perspektivní české společnosti

rozmanitou a zajímavou práci v příjemném kolektivu

Společnost
PARAGAN s.r.o.
Adresa
Lipnická 351, Hranice – Hranice IV-Drahotuše
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PARAGAN s.r.o., Lenka Jakešová