SYNTECH RESEARCH je nadnárodní společnost podnikající v oblasti výzkumu a testování zemědělské chemie a osiv. Pro svou pobočku v Semčicích u Mladé Boleslavi hledáme uchazeče na pozici:

Zástupce vedoucího pokusnické stanice

Pracoviště v Semčicích u Mladé Boleslavi je zaměřeno na provádění pokusů a testování výkonnosti šlechtitelských materiálů (převážně u cukrové řepy) a zajišťování pokusů na testování přípravků ochrany rostlin v rámci systému GEP.

Náplň práce:

  • Organizace chodu a provozu stanice
  • Zodpovědnost za ekonomické výsledky stanice
  • Příprava byznys plánu
  • Obchodní kontakty s partnery doma i v zahraničí
  • Reportování po linii vedení společnosti
  • Podíl na praktickém zajišťování pokusů a činností s tím spojených
  • Personální oblast

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání zemědělského směru – agronomické zaměření, ochrana rostlin
  • Specializace na pokusnickou práci výhodou
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Dobrá úroveň práce s PC
  • ŘP skupiny B, T. Oprávnění na sk. C výhodou
  • Odpovědný přístup k práci
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Spolupráci s kolegy ze zahraničí, služební cesty, tréninky
  • Práci v menším kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové a životní pojištění, možnost rekreace na podnikové chatě)

Po osvědčení je výhled na převzetí funkce vedoucího stanice v horizontu max.1 rok. Převezmete roli po vedoucím, který bude odcházet do důchodu.

Těšíme se na Vaš životopis!

Společnost
SynTech Research Czech s.r.o.
Adresa
Semčice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Věda a výzkum, Vrcholový management, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom, Výkonný ředitel, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SynTech Research Czech s.r.o., Helena Paulikova
+420 602 277 056