Jsme přední českou zasilatelskou společností se sídlem v Českých Budějovicích zabývající se již od roku 1991 přepravou kusových zásilek formou sběrné služby. Naší předností je dlouhodobě fungující kvalitní stabilní partnerská zahraniční síť, vybudovaný český vnitrostátní přepravní systém FOFR, zajišťujeme komplexní servis včetně skladování. Náš zkušený tým nabízí zákazníkům individuální osobní přístup a kvalitní servis, na který jsme všichni hrdí. Budeme rádi, pokud se připojíte se k našemu týmu!

Programátor/vývojář/správce IT soukromé spediční společnosti

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • vývoj vlastních aplikací pro logistické přepravní a skladové vnitrofiremní potřeby
  • týmový vývoj aplikací v Delphi a databázi SQL Firebird, dále pak správa webových aplikací v PHP, mobilní zařízení Android
  • zajišťování provozu společnosti, běhu systémů a serverů
  • komplexní správa sítí v rámci společnosti
  • technická podpora zaměstnancům
  • místo výkonu práce v sídle firmy v Českých Budějovicích

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • alespoň základní znalosti objektově orientovaného programování (výhodou jsou znalosti SQL, Delphi / C# / PHP)
  • počítáme s dlouhodobým zaškolením v rámci týmové spolupráce, očekáváme zápal pro věc, ochotu učit se a pracovat na sobě
  • všeobecná orientace v oblasti informačních technologií
  • analytické schopnosti a proaktivní jednání
  • komunikativnost, zodpovědnost, pracovitost
  • časová flexibilita
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
  • práce je vhodná i pro absolventy se základními zkušenostmi programování

CO VÁM NABÍZÍME?

  • smysluplnou, kreativní a rozmanitou práci v mladém kolektivu
  • osobní přístup a týmovou spolupráci
  • vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • odpovídající platové ohodnocení s termínem výplaty začátkem měsíce
  • příspěvek na stravné (elektronické stravenky)
  • odměny v případě dobrých výsledků společnosti
  • příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění
  • sportovní a kulturní akce
  • bezúročné půjčky ze sociálního fondu
  • další sociální benefity

Nástup možný ihned.
Hledáme zaměstnance, který má zájem o dlouhodobou spolupráci.
Písemné strukturované životopisy zasílejte v odpovědi na tento inzerát, abychom si Vás mohli pozvat k osobnímu setkání.

Společnost
Transforwarding a.s.
Adresa
Karla Uhlíře 1917/42, České Budějovice – České Budějovice 5
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IT analytik, SW architekt, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Webmaster, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel