Společnost ASSET MEDIA s.r.o. je ryze česká mediální agentura s více než 15-ti letými bohatými zkušenostmi a tím je pro Vás dobrým partnerem na Vaší budoucí cestě českým mediální trhem. V současnosti přijmeme do našeho týmu kolegu/kolegyni, se zájmem se dlouhodobě rozvíjet na pozici Obchodního konzultanta inzertního prostoru – (ACCOUNT MANAGER) .

ACCOUNT MANAGER - obchodní konzultant inzertního prostoru

Koho hledáme a co od něj požadujeme?

  • obchodního ducha
  • zájem a chuť učit se novým věcem a rozvíjet svoji osobu
  • pozitivní a příjemné vystupování
  • nepožadujeme znalost cizích jazyků, ale požadujeme výborné komunikační dovednosti v českém jazyce!
  • efektivní řízení svého času
  • praktická znalost MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint)
  • dosavadní zkušenosti s marketingem nebo obchodem nejsou požadovány, ale jsou vnímány jako výhoda

Co Vás čeká?

Tato pozice Vám umožní stát se zkušeným marketingovým specialistou a sebejistým obchodníkem v oblasti marketingového prostředí, osobou s celkovou znalostí tuzemského trhu s ohledem na pestrou skladbu klientů, kteří u nás inzerují z nejrůznější odvětí. Vše zmíněné nelze zvládnout za jeden týden, a proto pro nové kolegy máme připravené úvodní dvouměsíční zaškolovací období, které kombinuje teorii (30%) s praxí (70%). V průběhu dvou měsíců budete seznámeni s českým mediálním trhem, s nabízenými produkty, základními pravidly obchodu a se vším co je k výkonu této pozice nezbytné.

Co Vám nabídneme?

  • kompletní dvouměsíční úvodní školení s fixním peněžitým ohodnocením
  • osobní podporu v terénu (prvních schůzek se v rámci zaškolení bude účastnit zkušenější kolega)
  • motivující plán odměňování
  • příjemné pracovní prostředí s profesionálním pracovním týmem kolegů
  • práci v uzavřené kanceláři, ať máte klid na své obchodní výkony
  • možnost flexibilního plánování času při plnění nastaveného obchodního plánu
  • práce na živnostenský list

Náplň pracovní činnosti

Mezi Vaše hlavní činnosti bude patřit akvizice nových klientů, sestavování marketingových plánů a strategií, řízení kampaní, reportování kampaní a v některých případech i kreativní příprava a následná realizace kampaní. Neodmyslitelnou součástí Vaší náplně práce bude prezentace a prodej našich produktů přímo klientovi.

Závěr
Pokud jste dočetli až jsem a máte pocit, že máte vše potřebné a hlavně chuť stát se naším novým kolegou nebo kolegyní, pošlete nám prosím Váš životopis včetně krátkého průvodního dopisu.

Z letitých zkušeností dobře víme, že nedostat zpětnou vazbu je velmi frustrující a demotivující, proto Vám GARANTUJEME naši zpětnou vazbu do 48 hodin.

ASSET MEDIA

Společnost
ASSET MEDIA s.r.o.
Adresa
Karlovarská 814/115, Praha – Řepy
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.