Projekt manažer/ka franšízy

Extéria je nejrychleji rostoucí společností v ČR s expanzí do evropských zemí s centrálou v Ostravě. Naše franšízová síť EXTÉRIA MARKETŮ se každým dnem rozrůstá do všech okresů v ČR a SR!

Hledáme do týmu: Projektového manažera/ku franšízy

Hledáme samostatnou a reprezentativní osobnost, kterou baví komunikace s partnery pro podnikání pod franšízovou značkou Extéria. Hledáme obchodně zaměřeného člověka, který zvládá anglický nebo německý jazyk slovem i písmem při jednání se zahraničními investory.

Náplň práce:

  • Řízení projektu expanze značky EXTÉRIA MARKET do zahraničí
  • Spolupráce s asistentkou při řešení poptávek ze zahraničí
  • Vyhledávání cílové skupiny investorů v zemích EU
  • Prezentace investice do Master franšízy zájemcům (investorům)
  • Jednání s investory o udělení Master-licence pro konkrétní stát
  • Pomoc s otevřením centrály v zahraničí vč. podpory
  • Aplikace systémové příručky v konkrétním státě
  • Spolupráce s marketingovými aktivitami centrály v Ostravě
  • Reporting majiteli společnosti

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem
  • reprezentativní vystupování
  • obchodní myšlení a samostatnost
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační dovednosti na vysoké úrovni

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr (HPP nebo IČ)
  • motivující platové ohodnocení, dle výsledků
  • možnost kariérního růstu na ředitelskou pozici
  • osobní automobil
  • prostor pro uplatnění kreativních nápadů
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Nabízíme Vám novou kariérní příležitost v projektu franšízy EXTÉRIA MARKET, která expanduje z ČR na zahraniční trhy (Rakousko, Maďarsko, Německo, atd.). Pošlete nám svůj životopis s fotem, těšíme se na Vás!

Společnost
EXTÉRIA s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

EXTÉRIA s.r.o., Adriana Tobolová