Ascari je jednou z nejrychleji rostoucích agentur práce v ČR. Během pouhých deseti let jsme se vypracovali z nuly mezi 6 největších firem v našem oboru na českém trhu a expandujeme do dalších zemí. Pokud je Vaším cílem růst, chcete získat přehled z více oborů a vyhovuje vám dynamické pracovní prostředí, jste na správné adrese a hledáme právě Vás.

Marketingový specialista

Do našeho týmu hledáme posilu, která bude tvořit a realizovat ATL a BTL kampaně především v oblasti HR marketingu. Někoho, kdo se nebojí jít sám do hlubších detailů.

Co vás čeká:

• Příprava a realizace HR marketingových aktivit

• Budování značky, příprava a realizace strategie marketingové komunikace

• Správa identity značky napříč různými kanály

• Tvorbě a rozvoj komunikace v rámci PR, sociálních médií

• Příprava ATL/BTL kampaní ve spolupráci a vyhodnocování jejich úspěšnosti

• Zpracování analýz, výzkumů trhu a monitorování úspěšnosti

• Grafická příprava marketingových materiálů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• Zkušenosti s marketingem, „zápal“ pro marketing

• Výborná znalost sociálních sítí a on-line marketingu

• Zkušenosti z HR marketingu výhodou

• Bezchybný pravopis

• Skvělé komunikační schopnosti

• Business myšlení, zacílení na ziskovost a efektivitu

• Kreativní myšlení

• Flexibilní a inovativní přístup

Co vám můžeme nabídnout:

• Kreativní práci v rozvíjející se společnosti

• Prostor pro vlastní nápady

• Možnost kariérního růstu

• Občerstvení na pracovišti (nápoje a polévka zdarma každý den)

• Možnost využívání firemního auta i k soukromým účelům

• Motivační benefit „Zaměstnanec týdne“ (finanční odměna 5000 Kč)

Jestli jste dočetli až sem a myslíte si, že bychom o Vás měli vědět neváhejte! Pošlete mi svůj životopis a já se Vám určitě ozvu.

Jakub

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Opletalova 1417/25, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Služby, Marketingová komunikace, Specialista PR, Marketingový výzkum, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Ascari s.r.o., Jakub Rotter