POŽADAVKY:

  • VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických a anorganických solí)
  • výhodou min. 3 roky praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici
  • výhodou znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod.)
  • znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)
  • znalost anglického jazyka
  • samostatnost, flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC)
  • validace a zavádění analytických metod
  • práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
  • udržování metrologie v oddělení kontroly kvality
  • správa dokumentace a platných norem QC

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod., tříměsíční zkušební doba
  • mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 30.000 -32.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) zahrnuje: tarifní mzdu, měsíční odměnu
  • pravidelný růst mzdy
  • firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, stravenky, dopravné, penzijní připojištění, sportovní akce, týden dovolené navíc, ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné
  • možnost odborného růstu

MOŽNÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Společnost
Macco Organiques, s.r.o.
Adresa
Bruntál
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Chemik, Laborant, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.