Věříte tomu, že lidé se znevýhodněním by měli mít stejné příležitosti a stejné povinnosti jako ostatní? Bavilo by Vás pracovat ve společnosti, která jim pomáhá žít normálně a v jejich běžném prostředí?

Koordinátor osobní asistence - sociální pracovník

Společnost Fosa o.p.s. hledá zájemce o práci na 1,0 úvazku na pozici:

KOORDINÁTOR OSOBNÍ ASISTENCE - Sociální pracovník

v osobní asistenci pro osoby s mentálním postižením a seniory.

Naší prací je:

Pomoc lidem, kteří naši pomoc potřebují ať už z důvodu postižení nebo věku. Pomáháme lidem při cestách do práce, školy za zábavou, při trávení jejich volného času ale i při péči o domácnost nebo sebe sama. Naše pomoc je často to jediné co tyto lidi dělí od toho aby mohli žít tak jako všichni ostatní.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu
  • flexibilní pracovní dobu s ohledem na požadavky uživatelů
  • zaškolení a pravidelné další vzdělávání v rámci oboru
  • pravidelnou supervizi

Kvalifikační a osobnostní předpoklady:

Vzdělání: Ideálně splněná kvalifikace sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách (Vyšší odborná, nebo vysoká škola humanitního směru)

Praxe: zkušenost s vedením týmu, výhodou je zkušenost v práci s dospělými lidmi s mentálním postižením, praxe v osobní asistenci a zkušenost s kompenzačními pomůckami (zejména s invalidním vozíkem a se zvedákem)

Dovednosti: pracovat s časem (dovednost rozvrhnout si čas, používat diář), pozorovat, zamýšlet se nad svým způsobem práce, sebereflexe, práce s PC (uživatelské znalosti Word, Excel), poskytovat vhodnou míru podpory

Osobní vlastnosti: spolehlivost a dochvilnost, respekt k druhým lidem, taktnost, ochota pracovat v „terénu“, samostatnost, schopnost řešit neobvyklé situace, komunikativnost, fyzická zdatnost (nutno zvládnout přesun uživatelů na kratší vzdálenosti – například z vozíku na toaletu, z postele na vozík)

Časová flexibilita
Morální bezúhonnost

V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis. V motivačním dopisu uveďte, proč chcete pracovat na uvedené pracovní pozici, s uvedenou cílovou skupinou a proč právě ve společnosti Fosa. Bez těchto dokumentů nebude Vaše žádost do výběrového řízení zařazena.

Bližší informace o výběrovém řízení Vám poskytne vedoucí osobní asistence Alexandra Lukášová na telefonních číslech 775 350 117 nebo 271 910 016.


Informace o pozici

Společnost
Fosa, o.p.s.
Adresa
Filipova 2013/3, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 32 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník, Psycholog, Speciální pedagog, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.