Společnost působící na českém a slovenském trhu, zabývající se dodávání a implementací CAD/CAM technologií zákazníkům v oblasti CNC strojů současné chvíli hledá nového kolegu na pozici technického poradce.

Náplň práce:

  • Technická podpora a školení uživatelů CAD/CAM softwaru Cimatron
  • Implementace softwaru u zákazníků
  • Technická podpora prodeje (prezentace u zákazníků)
  • Tvorba a překlady technických manuálů, videí
  • Cestování k zákazníkům po ČR s SR (výjezdy několikrát do měsíce)

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy dle odvedené práce
  • Mobil
  • Notebook
  • Služební auto
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Podílení se na růstu společnosti
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce – kancelář v Chrudimi či dle dohody (Praha, Brno)

Očekáváme:

  • Praxe v oblasti CAD/CAM problematiky (konstrukce/programování)
  • Základní orientace v oblasti NC obrábění
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časová flexibilita, samostatnost

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Chrudim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Zkušební technik, Servisní technik, Vývojový technolog, Seřizovač/programátor CNC strojů, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Kateřina Petržilková Vocová
+420 702 962 375