Kdo jsme a proč hledáme právě tebe

Jsme zavedená, ale rychle se rozvíjející česká rodinná společnost. Navrhujeme a vyrábíme přes 5000 hraček a plastových spotřebních vychytávek pro domácnost a zahradu. Naše značky Gizmo Riders, Armstrong, Gardenico nebo Flower Lover jsou známé ve více než 80 zemích světa. Několik našich výrobků získalo ocenění Red Dot Design a cenu Heuréka Produkt Roku. V žebříčku časopisu Forbes se umisťujeme mezi top 100 největších českých rodinných firem.

Náplň práce

  • grafické přípravy na offline a online grafiku
  • tvorba a úprava obalů, webů, eshopu, produktových videí, letáků, návodů, inzerce, katalogů, POS a POP merchandisingu, online kampaní, stánku firmy na mezinárodních veletrzích
  • zadávání požadavků do externích produkčních a kreativních agentur, tiskáren a pro fotografy
  • kontrola správného použití korporátní identity pro jednotlivé brandy
  • eventuelně také: fotografování, produkce videí, podílení se na vývoji a designu produktů a kreativních konceptů, PR, spoluvytváření reklamních kampaní

Požadujeme

  • efektivitu, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost a kreativitu
  • výbornou znalost grafických nástrojů Adobe CS (zejm. InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • schopnost dodržovat termíny i pod časovým tlakem
  • chuť rozvíjet se v grafice, marketingu, komunikaci produktových benefitů, fotografování nebo product designu
  • pozice je vhodná i pro absolventa / studenta posledních ročníků SŠ/VŠ
  • angličtina nebo němčina výhodou

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení, které poroste s Vámi
  • naše produkty zdarma
  • atraktivní moderní kanceláře a showroom
  • Nejlepší technologie ve své třídě usnadní vaši práci - Adobe, Office 365, Dropbox, profi foto studio
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu v rychle roustoucí společnosti
  • spolupráci na inovativních mezinárodních zakázkách přímo s vedením společnosti
  • plný nebo částečný úvazek po dohodě i klouzavou pracovní dobu
  • možnost částečné práce z domova, cestování v ČR i zahraničí
  • kolegiální pracovní prostředí
  • zajímavou a různorodou práci ve zkušeném kolektivu

Společnost
Plastkon product s.r.o.
Adresa
Mikulovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 18 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Plastkon product s.r.o., David Hama
+420 226 259 364