MARKETING MANAGER-SHOPPING CENTRE-RETAIL/EVENTS COORDINATION

PERFEKTNÍ ZAMĚSTNAVATEL APLIKUJTE // DOPORUČTE

MAJITEL OBCHODNÍCH CENTER, přijme vhodného "Moderního" MARKETINGOVÉHO MANAGERA / SENIOR BRAND MANAGERA, který má zálibu v moderních značkách. Budete zodpovědný/á za implementaci / koordinaci MARKETINGOVÉ komunikace s cílem navýšit footfall / návštěvnost shopping centra.

Velmi dynamická moderní a úspěšná společnost, která je nezanedbatelným subjektem v rámci evropského trhu. Hledáme šikovného pozitivně naladěného marketéra (4+ let v oblasti retailu), který bude komunikovat k širokým masám v ČR napříč různými marketingovými kanály. Jedná se o „hands on“ pozici pro člověka s dostatkem energie, nápady, inovativním myšlením, profesionálního vystupování i vzhledu. Cílem pozice je udržení a další akcelerace povědomí o značce a implementace marketingové strategie. Zaměření Markom, eventy… , spolupráce s centrálním marketingem v zahraničí.
Vaší pracovní náplní bude marketingová podpora velmi atraktivní značky / retailera. Zkušenosti s marketingovou komunikací a PR ze strany developera či consultační společnosti na shopping malls, maloobchod či agentury, jsou velmi vítány po dobu 4-10 let, stejně tak jako znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni. Profesionální vystupování (ale žádný machýrek :)) a jiskra v oku patří rovněž mezi důležité předpoklady pro tuto pracovní pozici.

Náplň práce:

  • Řídit rozvoj a implementaci marketingové strategie, jejímž cílem je zvýšit prodej a návštěvnost obchodního centra
  • Marketingová komunikace / návrhy strategií / spolupráce s agenturami na exekuci, ale i vlastní produkce
  • Řízení a exekuce marketingových projektů
  • Zajišťuje efektivní spolupráci s externími marketingovými, PR, reklamními a mediálními agenturami v ČR