Jsme silná nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí - společnost Amcor Flexibles, s.r.o. Ačkoliv neustále rosteme, uchováváme si rodinnou atmosféru. Zabýváme se potiskem flexibilních obalů pro potravinářský průmysl – tiskneme obaly pro cukrovinky, nanuky a další produkty. V současné době máme celkem 33 000 zaměstnanců ve 43 zemí světa.
Vzhledem k novému projektu rozšiřujeme náš tým o nového kolegu / novou kolegyni.

Skladník, Operátor

Náplň práce:

  • dle pracovního zařazení (manipulace s výrobky, práce se stroji, obsluha VZV,...)
  • práce ve třísměnném provozu (7,5 hodin denně, volné víkendy)

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • jistotu zaměstnání a férový přístup
  • čisté pracovní prostředí v moderním závodě
  • prémiový systém – 25 % (měsíční prémie ze základní mzdy)
  • příspěvek na dovolenou / kulturu / zdraví - prům. 1000 Kč měsíčně
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • závodní stravování / stravenky
  • příspěvek na dojíždění nad 20 km
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus při splnění daných kritérií

Společnost
Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o.
Adresa
Průmyslová 201, Nový Bydžov – Zábědov
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Výroba a průmysl, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.