Společnost PROFI AUTO CZ a.s. zabývající se servisní činnosti a prodejem automobilů, hledá do svého týmu samostatnou účetní s praxí.

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou

pokročilou znalost podvojného účetnictví,

dobrou znalost Microsoft Office (Excel, Word)

samostatnost

spolehlivost

flexibilitu

min. 3-5 let praxe na pozici samostatná účetní

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti

pracovní poměr na dobu neurčitou

možnost osobního rozvoje

výhodné stravování

zajímavé platové ohodnocení

přátelský kolektiv

příjemné pracovní prostředí

zajímavou a různorodou práci

Náplň práce

párování banky a příprava platebních příkazů

vedení pokladny

účtování faktur a pokladních dokladů

pomoc při sestavování auditu

zpracování a zaúčtování měsíčních a ročních uzávěrek

účtování mezd

evidence majetku

kontrola EET

samostatné účtování a administrativní činnosti s tím spojené

Pokud Váš naše nabídka oslovila a hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění a zázemí dynamické a stabilní společnosti, tak se s Vámi rádi setkáme v sídle naší společnosti.

Společnost
PROFI AUTO CZ a.s.
Adresa
Kolovratská 1367/15, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel